Bahnhof Frauenstein Schlossblick

Belangrijkste voorzieningen

  • 115 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 8 gasten
  • 4 bedden

Locatie

    Bahnhof Frauenstein Schlossblick appartement heeft uitzicht over de tuin en ligt binnen 6 minuten loopafstand van Stadtkirche Frauenstein. Het Gottfried-Silbermann-Museum bevindt zich binnen 650 meter afstand van het appartement van 115 m², terwijl het Ertsgebergte op 3 km verderop ligt.

    Dit 1-badkamer appartement is in de buurt van de Burgruine Frauenstein gelegen. 3-slaapkamer Bahnhof Frauenstein Schlossblick appartement bevindt zich op afstand van 15 minuten rijden van Freiberg.

    Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.

    Bij de accommodatie kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Deze accommodatie is te bereiken binnen 5 minuten loopafstand van Frauenstein Grundschule bushalte. Maak uw verblijf bij Bahnhof Frauenstein Schlossblick appartementen spannender door deel te nemen aan badminton en fietsen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00

    Kameropties bij Bahnhof Frauenstein Schlossblick

    Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bahnhof Frauenstein Schlossblick Buitenkant foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Bedden foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Macro Details foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Bedden foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Keuken foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Kamer foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Bedden foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Macro Details foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Kamer foto Bahnhof Frauenstein Schlossblick Faciliteiten foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 115 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Bahnhof Frauenstein Schlossblick

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bahnhof Frauenstein Schlossblick

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Bahnhof Frauenstein Schlossblick appartement?
      De grootte van Bahnhof Frauenstein Schlossblick appartement is 115 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bahnhof Frauenstein Schlossblick